MARKALAR

MARKALAR

AkyelAk-Yel  ürünlerinde nonwoven-spunbond PP hammadde kullanmaktadır. Bu hammadde esnekliği yumuşaklığı, hava geçirgenliği, anti alerjik oluşu, doğaya kolay dönüşmesi özellikleri ile kolay ve rahat kullanım sağlayan tek kullanımlık disposable ürünler için en ideal hammaddedir. Bone, galoş, ziyaretçi önlüğü, kolluk, maske tedarikçimizdir

Dayco2005 yılından beri profosyonel hijyen ekipmanları alanında faaliyet gösteren Dayco Metal her türlü dispenser ve ekipmanın üreticisi konumunda Eskişehiir 'de Üniversal Gıda Hizmet farkıyla yanınızda. Ağırlıklı olarak paslanmaz aparat üreticisi olan Dayco Metal aynı zamanda Endüstriyel Bulaşık makinelerinin de üreticisidir.  

DiverseyDünyanın 175 ülkesinde Diversey kimyasalları, çevreye duyarlı çözümler üreterek profesyonel temizlik ve hijyen ürünlri ve sistemleri sektörüne liderlik etmeye devam ediyor. Yüzyılı aşkın bir tecrübeden faydalanarak  müşterilerimizin verimliliklerini arttırmada, hijyenik ortamlarını güvence altında tutmada ve maliyetlerini aşağıya çekmede çözüm ortağımızdır.   

RulopakSanayi geçmişi 1980'li yıllara dayanan Rulopak, bu gün 10.000m2 kapalı alanda üretim yapan kendi Ar-Ge birimine sahip olan , 60 'ın üzerinde ülkeye ihracat yapan ürettiği yüksek kalite ürünler ile toplu kullanım alanlarından, kişisel hijyen ihtiyaçlarına kadar bir çok konuda yenilikçi tasarımlarıyla hijyen ürünlerinde aranan marka konumuna gelmiş bir firmadır.

HaspetNH medikal, Has-Pet markasıyla Latex, Nitril, Vinil  eldivenlerinin ithalatçı firmasıdır. Eskişehir yetkili satıcısı olarak stoklarımızda Beyaz-Mavi ve Pudralı-Pudrasız seçenekleri her zaman en uygun fiyatlar ile mevcuttur. 

VikingTürkiye'nin ilk özel sektör kağıt fabrikası olan Viking, 1969 'dan beri Select farklılaştırılmış ürünler grubu altında sunulan ürünleri ile işletmelere hem hijyen hem de tasarruf sağlayan çözümlerini, Üniversal Gıda Zincirleri hizmet farkıyla sunmaktadır.

TASKIDiversey ürün gurubunda yer alan endüstriyel temizlik ekipmanlarının işletme maliyetleri ve müşteri memnuniyeti konusunda en tercih edilen markası olan Taski ekipmanları, Üniversal Gıda Zincirleri hizmet farkıyla sunulmaktadır. Problemlerinizin çözümünde uzman personelimizin eşliğinde demo için bizi arayınız. 

FaberHillUnger