KURUMSAL

Hakımızda

1998 yılında Kanatlı Ailesi tarafından Turizm işletmeciliği alanında faaliyet göstermek üzere Eskişehir’de kurulan şirketimiz 2000 yılında ismini Üniversal Gıda Zincirleri Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd Şti. olarak tescil ettirerek bugün hala kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaya devam ettiği  “Sempre Ristorante” , “Chinatown  Far East Cousine” ile  Akdeniz ve Uzakdoğu mutfağını Eskişehir’ de halkımızla ve şehrimizin misafirleriyle buluşturuyor.  Şehrimizin önemli dinlenme duraklarından biri olan  Kent Park’ da , “Rosaluna Cafe&Bistro” ile park ziyaretçilerine unutulmaz tatlar sunuyor.

 

01 Haziran 2016 tarihinden itibaren Şirketimiz mevcut faaliyetlerine  Endüstriyel Temizlik Ürünleri 'nin satışını da eklemiştir.

 

Grup şirketlerinin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen bu faaliyet yenilenen organizasyon ve imzalanan distribütörlük anlaşmalarıyla şehrimizin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere:

 

Gıda hijyeni  ve Kimyasalları, Bina bakım ürünleri, Çamaşır Hijyeni , Mutfak hijyeni, Kişisel Hijyen ürünleri, Kağıt portföyü, Sarf Malzemeleri, Havuz kimyasalları, Kule- kazan Kimyasalları, Endüstriyel makine ve ekipmanları konularında hizmet vermektedir